Foto: Kadri Audova

 

Mõnusad kallistused ja tuules lendlevad juuksed – jah! Väikese beebi „ma-äkki-ei-taha-siin-pildil-praegu-olla" nägu – jah! Siirad ja õnnelikud momendid – jah! Jah! Jah! Jah!
Tavaliselt need õnnelikud hetked tekivad kui oleme koos inimestega, keda üle kõige armastame. Vaadates oma perealbumeid, siis lemmikud fotod pole kunagi need, mis poseeritud ja kaamerasse vaatavad, vaid siirad ja tõelised hetked. Sooviksin, et näeksid oma fotoalbumis just seda armastust ja pisikesi, õnnelikke hetki, mida mina näen läbi kaamera teid vaadates.  Annie Leibovitz on öelnud: „Mida Sa näed mu piltidel on see, et ma ei kartnud armuda neisse inimestesse.“  Olete mu inspiratsiooniallikad ja sära silma toojad! Olen teile nii tänulik! 
Mis kuulub mu "must have" nimekirja"? Minu pere, kallistused, Eestimaa sumedad suveõhtud, männimetsa lõhn kuumal päikeselisel päeval, muusika, looduse värvid. Kui mul pole parasjagu käes kaamera, olen ilmselt näppupidi mullas midagi istutamas, klappides kõlamas kõige suurema tõenäosusega Francesco Gabbani, Thegiornalisti või Lykke Li. Olen lummatud maalikunstnike elulugudest, arhitektuurist, Itaalia kultuurist, raamatutest, mida on võimatu käest panna enne kui nad läbi loetud saavad ning usun, et kõige tähtsam elus on oskus märgata head ja olla tänulik.
Kui mu fotod kõnetavad Sind, siis tule – jäädvustame Sinu imelist elu!

Kontakt: pildipesainfo@gmail.com


Eve