♥ Minu sügis ♥ vol.1.

september 27, 2015

Taimede pildistamine on minu jaoks kohutavalt teraapiline. Nad ei jookse eest ära, sul on piisavalt aega, et hinnata, millised võiks olla parimad valgustingimused ses hetkes, otsida nende kõige fotogeenilisemaid nurki ning pärast arvutis pilte sorteerides saad lisaboonusena veelkord teraapilise üledoosi lummavatest värvidest. Hakkab järjest rohkem tunduma, et üks vahva makroobjektiiv on fotokotist puudu... peaks vist jõuluvanale kirja saatma ja lubama hirmus hea olla. Või siis lihtsalt rohkem tööd tegema :) Jälgin paari välismaist fotograafi, kes imeliselt floral art`i teevad, kujutan ette, et see oleks midagi, mida endalegi vahel teha meeldiks.
Inimesi pildistades saan ka küll alati positiivset energiat nii pildistamisest endast kui hilisemast tagasisidest aga kui on vaja rahulikul krussi jooksnud mõtteid lahti harutada, ei ole kunagi küsimustki, kuidas seda parimal viisil teha saaks.
Pidingi siin ükspäev ühe oma tuttava võlurist lillepildistajaga botaanikaaias kokku saama, et omi vanu objektiive jälle natuke tuulutada. Mis koju jäi, oli muidugi õige objektiiv aga lilled olid õnneks endiselt omal kohal. Tartu Botaanikaaias on praegu imeilus, minge märgake!

Vaata lisaks

0 kommentaari