Haldjaid pole olemas?

oktoober 19, 2011

Tõstke käsi, kes usub, et muinasjutud on päriselt... et on haldjad ja härjapõlvlased ja Saabastega Kassid ja... ? Mina ka ei taha alati uskuda aga siis ilmub kuskilt mõni jälle välja ja säh-sulle-ei-usu :)
See väike haldjapreili tuli minu juurde läbi mu hea sõbranna... nagu viimasel ajal kuidagi kombeks on saanud. Ja tema emaga me pidasime pikki vestlusi, mida, kuidas ja kas kaasa võtta ja kui ma soovitasin võtta kaasa nt laste lemmikmänguasjad ja ta kurvalt tõdes, et tema vanem tütar keeldub kaasa võtmast midagi peale oma balletikleidi ja ema roosade kontsakingade, siis pidin ma rõõmust lakke hüppama, sest nii ammu juba tahan ma midagi sellist pildistada. Vedas mul, ühesõnaga :D
Ja kui me ta siis ära sättisime ja ma pärast kodus pilte vaatasin, siis tekkis täpselt tunne, et üks väike imeline haldjas on mul seal piltidel oma suurte lummavate silmade ja malbe naeratusega. Ja millise pere ta veel endaga kaasa võttis - puhas pildistamisrõõm!

Vot seal puu sees ta haldjaks muutuski :) Sellised trikid ei ole mulle stuudiopiltide puhul üleüldse meeltmööda aga ühe väikese tüdruku üllatamiseks ja õnnelikuks tegemiseks võib ju vahel sellise vimka endale lubada, eks ;) Peab muidugi mainima, et ma olen ikka väga algaja nende trikkide alal... et mitte öelda, see oli mu esimene seesugune määdžik.
Jällekord möödus 2 tundi vahva pere seltsis nagu võluväel. Ja mida rohkem ma oma toreda hobiga tegelen, seda enam hakkab mulle tunduma, et see Eesti mees kui selline ei olegi üks tuim ja mossis pildistamispõlgur, vaid hoopis üks naerusuine koostööaltis härra. Meeldiv üllatus oli seegi kord :) Suurimad tänud Teile, et just minu valisite ja loodetavasti kohtume veel kunagi!

Vaata lisaks

8 kommentaari

 1. Oi, Sandra, aitäh :) Kiitus Sinu poolt on kohe erilise tähtsusega :)

  VastaKustuta
 2. Päris hea tulemus, ma poleks sellist lõppresultaati osanud oodatagi. Tubli! Eriti suur tunnustus läheb sellele magic pildile. Pole üldse minu rida (ilmselt ka mitte sinu :P), sellisega on rohkem kui veel võimalusi alt minna (eelkõige robustseks), kuid sul on see superhästi välja tulnud. Kiidusõnad!

  Trishka

  VastaKustuta
 3. mulle ka meeldivad väga!!!

  Sille

  VastaKustuta