A nagu Armastus

august 22, 2011

Selle perega kohtusin ma tegelikult juba augusti alguses, kui õhtud olid sumedad ja soojad. Sama soojad nagu see peregi. Ma päris ausalt ei liialda ja loodan, et nüüd keegi ennast väga puudutatuna ei tunne, aga ma pole tükk aega näinud, et üks meespere oma naispooli niimoodi hoiab. Kohe niimoodi, et see hoidmine ja armastus paistab kohe kaugele ja kõrvaltvaatajagi sellest osa saab. Aga vaadake ja äkki näete teie ka :)

Pilt Isa soovil. Lahe, eks... :)
 Ja muidugi ma pean mainima, et ma pole ühelgi pildistamisel olnud nii pabinas. Et kui muidu kõik teavad, et enne hakkab maakera teisipidi käima, kui mina lobisema, siis seekord ma kuulasin ennast vahepeal kõrvalt ja mõtlesin, et kustkohast see loba küll tuleb.. :) Loodetavasti ei ehmatanud ma siiski neid päris ära :)
Ühe tähtsa tarkusetera ma sain muideks pereisalt, arutledes omavahel, kas ja kuidas harjutamine pidavat meistriks tegema... Tema nimelt arvas, et harjutamine teeb harjutajaks. Vot nii :)  Et tulebki kohe olla ja tunda ennast meistrina :) See arutelu muidugi jätkus pikemalt aga kui hästi mõelda, siis oma tõetera on ju sees. 
Igastahes minu suurimad tänud teile, armsad K & R, et mul lubasite oma pisikest, üliarmsat ja toredat peret pildile püüda ja meedliva õhtupooliku enda seltsis veeta!

PS! Ääremärkusena oma uue "logo" kaitseks ütlen niipalju, et ma endiselt pole hakanud suureks fotograafiks aga kuna mul eile hirmuskole igav oli kui lapsed magasid ja selline mõte kohe iseenesest minu juuurde tuli selle lamba näol ja ta sinna G peale nii kenasti kätelseisu harjutama sobis, siis olgugi nii :) Mulle lambad meeldivad ja pealegi pidi neil minuga palju ühist olema... või minul nendega... kuidas võtta :)

Vaata lisaks

0 kommentaari