Emadepäev

mai 08, 2011

Täna on emadepäev. Ma ei suudaks ilmselt kunagi kirjutada midagi nii ilusat nagu seda tegi Nele mõni aeg tagasi oma postituses. 
Lugesin seda just täpselt siis kui midagi sellist niiväga vaja oli ja see puudutas hingepõhjani. Lugege... ja küllap leiate ka teie, teised emad, sealt midagi endale :)

Mul on olnud viimased 10-11 aastat kombeks viia oma emale täpselt nii mitu lilleõit, kui kaua ta on olnud mu ema. Ema on mind küll manitsenud (see on ju kõige õigem sõna sellele, kui emad midagi keelavad, eks :) ) aga ma pean seda ikka ja jälle tegema, sest ma tahan seda. See on vähim, mida ma saan teha, et näidata oma tänulikkust ja imetlust. Eile õhtul lillepoes ohkas müüja kolmekümne ühest õiest kimpu seades, et temagi tütardel võiks vahel tulla selline armas idee :)
Ma ei oskaks soovida endale paremat ema ja kuigi ma võiks siia tuua pika loetelu kõikidest tema headest omadustest, võtab lühidalt kogu jutu kokku see, et ma niiväga tahaks olla tema moodi. Sama soe ja vahetu, sama kindlustunnet kiirgav rõõmsameelne hing, kelle juures lapsel on alati hea. Naljakas, kuidas vahel piisab lihtsalt sellest, et ema on su kõrval või lihtsalt sellest, et teeb sulle pai. Jajah, ma olen 31-aastane :) Ma tunnen, et minul on sinna veel pikk maa kui üldse inimloomuste erinevustest sõltuvalt ma suudaks seda. Aga ma oleks rahul, kui mu lapsed saaksid kunagi oma lapsepõlvele ja meie koosveedetud ajale tagasi mõeldes tunda sedasama soojust.
Täna sai mu ema 31 lilleõit ja ta oli selle üle õnnelik ja ta oli siis niiiii ilus :)

 Mina sain oma emadepäeva lilled juba eile, sest vanim meie meesperest pidi täna poolest ööst tööle ruttama.
Ja oma emadepäeva musikallid sain eelsoojenduseks ja pildile ka juba eile. Ma ei oskaks sõnadega kirjeldada, kui uhke ma meie poiste üle olen... aga see tunne on omane pea igale emale ja sõnad olekski üleliigsed :)
 Hommikutervituseks sain armsad soojad lapsekäed, mis koos omanikuga vargsi mulle kaissu pugesid, ümber kaela ja ilusad soovid tänaseks päevaks, miski polekski armsam olnud :) Ja just praegu, seda postitust ühe käega toksides, sain veel ühe kingi, mis minul kui vanal tuntud tönnijal pisara silma tõi - mu 4-kuune Väike Karlsson naeris mu süles oma elu esimese südamest ja häälega naeru. Loomulikult Suure Venna vigurite peale. Elu ei saaks olla ilusam :)
Kaunist emadepäeva kõigile!

Vaata lisaks

2 kommentaari

  1. Siia otsa ei saagi midagi muud postitada, kui Ilusat Emadepäeva, kallis klassiõde!
    Ka seda on naljakas kirjutada, sest mõledes tagasi lapsepõlvele ja kooliajale, ei tulnud meil kordagi pähe, et oleme kunagi emad ja kuuleme seda sama ilusat soovi oma lastelt, ning soovime üksteisele.
    Sirid.

    VastaKustuta
  2. Nii armas postitus ja nii armas, et kingid oma emale nii palju lilli, kui mitu aastat on ta su ema olnud. Mina emana oleksin ka väga õnnelik. Ja need ilusad sõnad oma ema kohta...ma tean mida sa tunned :)

    VastaKustuta